אישור תקן אבטחת מידע ISO 27001

חידוש ההסמכה הנוכחית בתקן הבינלאומי ISO 27001, מהווה את יריית הפתיחה לשנה השישית בה אנו עוברים בהצלחה את הסטנדרט הגבוה לאבטחת מידע והגנה על פרטיות לקוחותינו.

לכבוד ההסמכה הנוכחית, מנהלת החטיבה שלנו, דקלה ורד, הרחיבה עוד על המשמעות והחשיבות של תקן ISO:

"תקן ISO קובע סטנדרטים לניהול אבטחת מידע ומתן שירותי סייבר לשותפים שלנו, והעמידה העקבית שלנו בסטנדרטים הגבוהים היא הצהרה חד משמעית מטעמנו לספק לכל חברה וארגון את המעטפת הכוללת שהם צריכים".

האב סקיוריטי

למה Experis הלכה להסמכה?
"כמו בכל שנה, גם השנה הגשנו בקשה לחידוש כי רצינו שהלקוחות והשותפים שלנו יידעו שהמידע שלהם מוגן. אנחנו נחשפים למידע רגיש על בסיס יומי, ומנטרים ומנהלים אותו עבור הלקוחות שלנו. התקן הזה עוזר לנו לספק להם רשת ביטחון נוספת. ברמה הגבוהה ביותר".

מה המשמעות של ISO?

"התקן כולל סריקה וביצוע סקרי סיכונים עבור מערכות החברה, לאימות רמת ההגנה והאבטחה וזיהוי סיכונים פוטנציאליים שעלולים לצוץ. התקן מחייב בעצם בדיקה מקיפה של כל הכלים העומדים לרשותנו המשמשים ביומיום שלנו. הגנה על השותפים והלקוחות שלנו".

מה נעשה בתהליך ההסמכה לתקן ISO?

"ההליך אינו קצר ודורש זמן ומשאבים רבים. כל נכסי החברה נבחנים ברמה הגבוהה ביותר ונפסלת כל אפשרות של חריגה מהסטנדרט הגבוה בענף. מצלמות, מנעולים), מערכתיות, הכשרת עובדים ושל תוכנת הקורס."

האם זה משפיע על השירות בצורה כלשהי?

"כן ולא. נמשיך להשתמש באותם כלים מתקדמים כמו עד היום, ונמשיך להציע את אותם שירותים מקיפים המכסים את כל היבטי אבטחת המידע בארגונים. התקן חשוב מאוד כדי שלקוחותינו ושותפינו ידעו שאנו לא נוקטים באמצעים כדי להגן על המידע הרגיש שלהם "הסנדלר לא הולך יחף".

האב סקיוריטי אבטחת מידע